برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۷/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» شیک ترین فرش جهیزیه نو عروس

شیک ترین فرش عروس

خرید فرش جهیزیه یکی از کارهایی است که در انجام آن باید دقت زیادی را صرف نمود . زیرا انتخاب فرش با طرح و رنگ زیبا سبب می شود تا شما شیک ترین فرش جهیزیه نو عروس را تهیه نمایید . در کنار مقوله کیفیت و قیمت مناسب فرش عروس که برای خانواده ها بسیار مهم است برای خرید فرش جهیزیه باید نکاتی را رعایت نمایید تا خانه نو عروسان در کنار کف پوش شدن به وسیله فرش جلوه زیبایی را به ارمغان آورد .

انتخاب فرش مناسب برای نو عروس
گذشته از مقوله کیفیت و قیمت فرش در انتخاب فرش جهیزیه عروس به نکاتی باید توجه داشت تا بتوان در انتخاب فرش مناسب دقت لازم را به عمل آورد . ما در این مقاله قصد داریم تا در کنار راهنمایی های لازم جهت خرید فرش برای جهیزیه عروس به معرفی شیک ترین طرح های مناسب برای منازل عروس نیز بپردازیم .
اولین المان برای خرید فرش عروس باید به رنگ فرش توجه نمود . رنگ فرش روشن برای نو عروسان از مناسب ترین انتخاب ها به شمار می رود . البته باید با توجه به نوع دکوراسیون منازل که کلاسیک هست یا مدرن انتخاب نوع فرش و رنگ آن انتخاب شود . برای دکوراسیون های کلاسیک یا سنتی انتخاب فرش های ماشینی با تعداد شانه و تراکم مختلف بهترین گزینه می باشد حال آن که برای دکوراسیون منازل مدرن و فانتزی انتخاب فرش های فانتزی  و مدرن چون فرش ترک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود . حال با توجه به مکان استفاده از فرش می توان انتخاب فرش جهیزیه را بدین گونه شرح داد :
برای مکان های پر رفت و آمد هم چون آشپزخانه و اتاق خواب انتخاب فرش با تعداد شانه و تراکم پایین چون فرش 700 شانه یا فرش طرح 700 مناسب ترین انتخاب خواهد بود و دلیل این امر بخاطر ارتفاع نخ خاب بالا در این فرش هاست که سبب می شود در برابر پاخور شدن فرش به حالت اولیه بازگردد و مقاومت بالایی را داشته باشد . در صورتی که برای پذیرایی های مجلل و شیک انتخاب فرش در شانه و تراکم بالا که فرش را همسان فرش های دستبافت می نماید بهترین گزینه خواهد بود . ریز بافتی و ظرافت بالا در این نوع فرش ها نیز سبب شده تا استفاده از این نوع فرش بیشتر در پذیرایی هایی که کمتر از فرش استفاده می نمایند و بیشترین استفاده آن ها از مبلمان می باشد بهترین گزینه برای انتخاب فرش جهیزیه باشد .
انتخاب رنگ فرش بر اساس مساحت منازل و مکان استفاده  نیز متفاوت می باشد . انتخاب فرش آشپزخانه با رعایت هارمونی رنگ با دکوراسیون آن چون کابینت باید انتخاب شود اما رنگ های تیره برای آشپزخانه می توانند بهترین انتخاب باشند و دلیل این امر بخاطر محیط اشپزخانه که امکان آلودگی و کثیف شدن فرش بیشتر است می باشد . انتخاب فرش برای پذیرایی با مساحت کوچک ، فرش رنگ روشن است تا فضا را دلباز تر نشان دهد اما برای پذیرایی های با مساحت بزرگ انتخاب فرش با رنگ تیره گزینه مناسب تری است چون فضا را کوچک تر و صمیمانه تر نشان می دهد . البته باید به رعایت هارمونی رنگ فرش با پرده و مبلمان پذیرایی نیز توجه داشت .
نکته دیگر برای تهیه فرش جهیزیه نو عروس می توان ابعاد فرش را بیان نمود . در گذشته انتخاب فرش به گونه ای بود که فرش تمام فضا را پوشش دهد در غیر این صورت اگر فرش فضا را نمی پوشاند از موکت برای پوشاندن مناطق خالی استفاده می کردند . اما امروزه انتخاب فرش در ابعادی است که فضا های دور آن خالی باشد و این بخاطر انتخاب کف پوش هایی است که در کنار فرش برای پوشاندن کف منازل چون سرامیک و پارکت استفاده می شود .

شیک ترین فرش جهیزیه عروس
فرش های ماشینی بر اساس تعداد شانه آن در دسته های مختلفی قرار می گیرند که هرکدام از آن ها توسط طراحان خبره و توانا با طرح هایی متنوع و شیک طراحی شده اند که ما در این جا به معرفی این فرش ها که از شیک ترین فرش جهیزیه یا فرش عروس به حساب می آیند نام می بریم :
فرش ماشینی 1500 شانه : این فرش که از تعداد 1500 گره در راستای عرض فرش در یک متر مربع تشکیل شده دارای تراکم 4500 می باشد . فرش 1500 شانه را جزء جدید ترین فرش های ماشینی به حساب می آورند و همین موضوع سبب شده تا به عنوان شیک ترین فرش نیز شناخته شود . فرش 1500 شانه می تواند برای پذیرایی منازل نو عروسان به عنوان بهترین فرش جهیزیه محسوب شود .
 از جمله طرح های این فرش که بسیار مورد استقبال قرار گرفته می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1. فرش 1500 شانه طرح تریاندا
2. فرش 1500 شانه ایریانا
فرش ماشینی 1200 شانه : فرش 1200 شانه که از تعداد 1200 گره در عرض فرش و 3600 گره در طول فرش به وجود آمده تشکیل شده است . در طراحی این فرش از طرح های متنوع و زیبا متناسب با تمامی سلیقه ها استفاده شده است . از جمله شیک ترین فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح زیگورات را می توان به عنوان فرش جهیزیه مناسب برای پذیرایی انتخاب نمود .
فرش ماشینی 1000 شانه : این فرش را که حد واسط فرش های 700 شانه و فرش های 1200 شانه می دانند در تراکم طولی 3000 بافته و روانه بارزار می نمایند . در بافت این محصولات از طیف رنگی گسترده ای شامل 8 رنگ تا 14 رنگ استفاده می شود که هرچه طیف رنگی به کار رفته در بافت فرش 1000 شانه بیشتر زیبایی آن نیز بیشتر خواهد بود . با توجه به این نکته می توان از شیک ترین فرش 1000 شانه 14 رنگ به فرش 1000 شانه طرح یاشار اشاره نمود . بهترین مکان استفاده از این فرش در پذیرایی منزل عروس و داماد می باشد . 
فرش 700 شانه : این فرش که از تعداد 700 گره در یک مترمربع از عرض با دو نوع تراکم طولی 2550 و 3000 به وجود آمده بهترین انتخاب برای مکان های پر رفت و آمد منازل نو عروسان چون آشپزخانه و آتاق خواب می باشد . برای خرید شیک ترین فرش 700 شانه پیشنهاد ما به شما فرش 700 شانه طرح ارکیده و فرش 700 شانه طرح افسون می باشد .
فرش ترک : این فرش که از فرش های فانتزی و مدرن می باشد در طرح های متنوع با رنگ های لایت و روشن بافته می شود . از شیک ترین طرح های فرش ترک می توان به فرش ترک گل برجسته طرح البرز اشاره نمود که بهترین انتخاب به عنوان فرش جهیزیه عروس برای منازل نو عروسان با دکوراسیون مدرن می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  استخدام در فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه