برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۷/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش عروس 2019

فرش عروس

فرش یکی از ملزومات اساسی برای خانه های ما ایرانیان می باشد . فرش عروس ، فرشی که به عنوان جهیزیه همراه با وسایل ضروری برای شروع زندگی مشترک دو جوان خانواده ها به آن ها می دهند تا زوج بتوانند زندگی خود را آغاز نمایند . فرش جهیزیه یا همان فرش عروس یکی از فرش های ماشینی است که انتخاب آن بسیار حساس تر از فرش های ماشینی معمولی می باشد چون انتخاب مناسب این نوع فرش فضای دل انگیزی را برای نو عروسان فراهم می آورد .
نکات مهم در هنگام خرید فرش عروس
فرش جهیزیه از ویژگی هایی برخوردار است که شاید برای خریداران معمولی زیاد به آن توجه نشود . اولین نکته در زمان تهیه فرش نو عروس ، رنگ فرش می باشد . اغلب برای خانه های تازه عروس از فرش با رنگ روشن استفاده می نمایند و دلیل این امر این مطلب است که فرش با رنگ روشن فضایی شاد و جذاب را فراهم می آورد .
اما نکته ایی که باید هنگام انتخاب رنگ فرش به آن توجه نمود فضای خانه می باشد به طوری که در فضاهای کوچک که نور آن کم می باشد فرش رنگ روشن بهترین انتهاب هست یکی از فرش های که با طیف رنگی روشن تولید و می توان آن را به نوبه ای فرش جدید دانست فرش ماشینی ترک می باشد . برای خانه با فضای بزرگ بهترین انتخاب فرش با رنگ تیره است بخاطراین که فضا جمع و جور تر نشان داده شود .
یکی از گزینه های دیگر در انتخاب فرش برای عروس زیبایی فرش می باشد . تمامی نو عروسان دوست دارند برای منازل خود از فرش های جدید با طرح زیبا استفاده نمایند . زیبایی فرش و ست کردن آن با دکوراسیون منزل از مهمترین ویژگی فرش است که خانواده های عروس و داماد را بر این داشته تا به دنبال تولید کنند گان با برند معروف بروند و دلیل این موضوع بخاطر تولید فرش های ماشینی با طرح های جدید توسط کارخانجات با برند معروف هستند .
ویژگی دیگر که در زمان خرید فرش جهیزیه باید به آن توجه داشت ابعاد فرش می باشد که در نمو و زیبایی منزل بسیار تاثیر گذار خواهد بود . فرش های ماشینی با طرح ها و نگاره هایی قرینه بافته می شوند به همین دلیل در زمان انتخاب سایز باید به این نکته توجه نماییم که فرشی را انتخاب نماییم تا در هنگام پهن کردن آن با دیوار ها فاصله داشته باشد تا قرینگی و زیبایی فرش بیشتر نمایان شود . البته باید به این نکته نیز توجه داشت که مکان استفاده از فرش کجاست چرا که متناسب با آن باید به ابعاد فرش توجه نمود به طور مثال فرش آشپزخانه باید در ابعادی باشد که کل فضا را پوشش دهد ولی برای پذیرایی منازل این موضوع صدق نمی کند و باید فرش را با رعایت فاصله از دیوار پهن نماییم . برای اتاق خواب عروس فرشی را باید تهیه نمود که قسمت جلوی تخت خواب را بپوشاند تا هنگامی خارج شدن از تخت خواب پا روی زمین قرار نگیرد . برای اتاق ناهار خوری فرشی مناسب است که زیر میز ناهار خوری را بپوشاند پس برای تهیه فرش عروس برای اتاق ناهار خوری فرشی انتخاب شود که فقط زیر میز و صندلی ناهار خوری را بپوشاند .
 یکی از موارد دیگر که خانواده های عروس و داماد برای خرید فرش باید به آن توجه داشته باشند کیفیت فرش عروس می باشد زیرا که این مورد بسیار مهم بوده تا عروس و داماد بتوانند از فرش جهیزیه تا چند سال اول زندگی به راحتی استفاده نمایند علت تهیه جهیزیه از جمله فرش نو عروس کمک به جوانان بوده تا از بار سنگین هزینه ها در اوایل زندگی کاسته شود .
خرید فرش جهیزیه
خانواده ها برای خرید جهیزیه از جمله فرش عروس بسیار اهمیت قائل می شوند . آن ها به دنبال فرشی هستند که در کنار زیبایی و کیفیت بالا دارای قیمت ارزان و مناسب باشد . مشاهده انواع فرش ماشینی و مقایسه آن ها با یکدیگر و انتخاب کردن آن ها علاوه بر زمان بر بودن دارای هزینه سنگینی می باشد . لذا اگر شما به دنبال خرید فرش جهیزیه هستید می توانید به جای رفتن به فروشگاه های فیزیکی به دنیای اینترنت رفته و از فروشگاه های آنلاین فرش دیدن نمایید و با مشاهده انواع فرش های ماشینی در طرح و رنگ متفاوت بهترین انتخاب را برای جهیزیه نو عروس خود داشته باشید . یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ، فروشگاه آنلاین فرش کاشان می باشد . این فروشگاه با ارئه انواع محصولات متنوع و جدید شامل فرش های  1500 شانه و 1200 و 1000 و 700 شانه و فرش فانتزی ، فرش ترک توانسته نیاز سلیقه ایی همه ی خریداران را بر طرف نماید . این فروشگاه برای خریداران فرش ماشینی شرایطی را در نظر گرفته که به راحتی خریدار منجر می شود از جمله ای شرایط می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
1. ارسال رایگان فرش به سراسر کشور
2. فروش فرش به قیمت ارزان و به قیمت درب کارخانه به دلیل حذف واسطه ها و دلالان فرش
3. ارئه گارانتی و کارت ضمانت فرش
4. ارائه طراحی زیبای فرش و اصالت طرح
5. ارائه فرش با کیفیت بالا
6. ارائه گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی فرش و ...

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه